Binance’den Bu Altcoinler İçin Listeleme Müjdesi!

Merhabalar,

Yakın vakitte yapılan bir duyuruda, önde gelen kripto para borsası Binance, çeşitli altcoinler hakkında bir duyuru yaptı. Borsa, üç yeni süreç çifti için alım satım açmayı planladığını açıkladı: BTC/ARS, OP/TRY ve PAXG/TRY. İşte detaylar…

Binance, birtakım altcoinler için yeni listeleme yaptı

Binance, altcoinler Optimism ve PAXG’yi kapsayan BTC/ARS, OP/TRY ve PAXG/TRY çiftlerini listeliyor. Süreç çiftleri, 21 Haziran 2023 saat 15:00’ten itibaren kullanıcılar tarafından kullanılabilecek. Hem ARS hem de TRY’nin fiat para üniteleri olduğunu ve öbür rastgele bir kripto para ünitesini temsil etmediğini belirtmek değerlidir. Binance’in bu atılımı, bilhassa fiat para ünitelerine karşı kripto para ticareti yapmak isteyen kullanıcıları için alım satım seçeneklerini daha da genişletiyor.

binanceden bu altcoinler icin listeleme mujdesi 0 tTUKHSBQ

Yeni tanıtılan süreç çiftleri ortasında, yatırımcıların en büyük ve en yaygın olarak tanınan kripto para ünitesi olan Bitcoin’i Arjantin Pesosu ile takas etmelerine imkan tanıyan BTC/ARS de yer alıyor. Bu ekleme, Arjantin’deki yatırımcılara ve traderlara ulusal para ünitelerini kullanarak kripto para piyasasına direkt katılma fırsatı sunuyor.

Piyasaya sürülecek bir başka süreç çifti ise bir Ethereum ölçeklendirme tahlili olan Optimism ve Türk Lirasını içeren OP/TRY. “Optimistic rollup” olarak bilinen Optimism, Ethereum ağı üzerindeki süreç yükünün bir kısmını hafifleterek daha sıkıntısız ve süratli süreçler yapılmasını sağlamak üzere tasarlanmıştır. Binance, OP/TRY alım satım çiftini kullanıma sunarak Türk Lirası ile alım satım yapmayı tercih eden kullanıcıların Optimism’e daha kolay erişebilmesini amaçlıyor.

binanceden bu altcoinler icin listeleme mujdesi 1

PAXG/TRY çifti dikkat çekiyor

Son olarak Binance, Paxos Standard tarafından yaratılan bir sabit coin olan Pax Gold’u içeren PAXG/TRY alım satım çiftini sunacak. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Pax Gold, her bir PAXG tokenının Brink’s kasalarında saklanan 400 onsluk London Good Delivery altın külçesinin bir ince troy onsunu temsil etmesiyle fizikî altın tarafından desteklenmesi bakımından benzersizdir. Bu yenilikçi yaklaşım, PAXG sahiplerinin fizikî altına sahip olmalarına ve tokenlarını muadil ölçüde altın için kolaylıkla kullanmalarına imkan tanır. PAXG/TRY’nin Binance’te kullanıma sunulması, kullanıcılara altının dijital temsillerini Türk Lirası ile takas etmek için uygun bir yol sunarak, depolama maliyetleri ve sonlu taşınabilirlik olmadan altın sahibi olmanın avantajlarını sunmakta.

Binance’in alım satım çiftlerini genişletme kararı, dünya çapındaki kripto para meraklıları için çeşitli ve kapsayıcı bir alım satım ortamı sağlama taahhüdüyle uyumludur. Borsa, bu yeni çiftleri bünyesine katarak Arjantin, Türkiye ve ötesindeki kullanıcıların gereksinimlerini karşılamayı ve daima büyüyen kripto para piyasasına katılmalarına imkan sağlamayı amaçlıyor. BTC/ARS, OP/TRY ve PAXG/TRY alım satım çiftlerinin lansmanı yaklaşırken, Binance kullanıcıları bu eklemelerin getireceği fırsatları ve potansiyeli merakla bekliyor. Artan erişilebilirlik ve genişleyen alım satım seçenekleriyle Binance, kripto varlıkların global olarak benimsenmesini ve büyümesini destekleyen önder bir kripto para borsası olarak pozisyonunu sağlamlaştırmaya devam ediyor.

Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın