Camdaki Kız ne zaman başlayacak? Camdaki Kız yeni sezon fragmanı ve yayın tarihi belli oldu

Merhabalar,

camdaki kiz ne zaman baslayacak camdaki kiz yeni sezon fragmani ve yayin tarihi belli IrgJy5nZ

Camdaki Kız yeni dönem yayın tarihi belirli oldu. Gülseren Budayıcıoğlu’nun tıpkı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk öyküsünün husus alındığı dizisi Camdaki Kız 2. döneminde nefes kesen anları ekranlara getirecek. Nalan’ın Koroğlu malikanesinde yeni bir hayata adım atmasıyla hayatındaki değişimler izleyici ile buluşacak. Sevilen dizi Camdaki Kız 9 Eylül Perşembe günü tekrar ekranlara gelecek.

camdaki kiz ne zaman baslayacak camdaki kiz yeni sezon fragmani ve yayin tarihi belli mfiR1YVF

CAMDAKİ KIZ NE VAKİT BAŞLAYACAK?

Kanal D’nin ilgiyle izlenen dizisi “Camdaki Kız”ın yeni dönem yayın tarihi muhakkak oldu. İmalini OGM Pictures’ın üstlendiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun birebir isimli romanından uyarlanan dizinin yeni kısmı 9 Eylül Perşembe akşamı ekrana gelecek.

camdaki kiz ne zaman baslayacak camdaki kiz yeni sezon fragmani ve yayin tarihi belli eAZVy417

CAMDAKİ KIZ YENİ DÖNEMDE NELER OLACAK?

Nalan ile Sedat’ın masalsı düğünüyle döneme veda eden Camdaki Kız, yeni kısımlarında de güçlü öyküsü ve eşsiz takımı ile ekran seyahatine kaldığı yerden devam ediyor. Nalan’ın Koroğlu malikanesinde yeni bir hayata adım atmasıyla hayatındaki değişimler ekrana gelecek.

camdaki kiz ne zaman baslayacak camdaki kiz yeni sezon fragmani ve yayin tarihi belli PUNBj3Sm

SEZON FİNALİNDE NELER OLMUŞTU?

Feride’nin bugüne kadar erkekler hakkında kulağına fısıldadığı ihtarlar, bir kabus üzere Nalan’ın zihnini ele geçirir.

Cana’dan Koroğlu ailesinin bütün palavralarını öğrenen Feride, neye uğradığını şaşırır. Cana sonunda Sedat ve Nalan’ı ayıracağından eminken, büyük bir yol ayrımında olan Feride’nin fikrini kim değiştirecektir?

Kına gecesi ve düğün hazırlıkları devam ederken, Nalan’ın içini büyük bir kaygı kaplar. Feride’nin bugüne kadar erkekler hakkında kulağına fısıldadığı ikazlar, bir kabus üzere Nalan’ın zihnini ele geçirir.

Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın