Dönence’den yepyeni bir tanıtım daha… ‘Bizimkiler kalıcı ama ben ilk fırsatta geri döneceğim’

Merhabalar,

Çekimlerinin İzmir Foça’da devam ettiği, başrollerinde Sümeyye Aydoğan ve Caner Topçu’nun yer aldığı Dönence’nin ekrana gelecek olan birinci kısmından yeni bir tanıtım yayınlandı.

donenceden yepyeni bir tanitim daha bizimkiler kalici ama ben ilk firsatta geri donecegim 0 aqQmNdUV

Tanıtımda Gece’nin “Bizimkiler kalıcı lakin ben birinci fırsatta geri döneceğim.” cümlesi Gece’nin hayatına dair merak uyandırırken; Cem’in Özgür’e “Sen hem kardeşinin hem de bu çocukların kahramanısın.” demesi ise Özgür’ün Gece ve ailesi ile yaşayacaklarına dair merakı yeterlice arttırıyor.

donenceden yepyeni bir tanitim daha bizimkiler kalici ama ben ilk firsatta geri donecegim 1 9L4LDmtD

İzleyicinin büyük beğenisini kazanan tanıtım gerek içeriği gerekse İzmir Foça manzaraları ile ekrana gelir gelmez toplumsal medyada da hayli konuşuldu.

donenceden yepyeni bir tanitim daha bizimkiler kalici ama ben ilk firsatta geri donecegim 2 U8N7HptF

Dönence, Cannes’dan mükafatla dönen “Exceptional” isimli dizinin uyarlaması… İsrail formatlı, orjinal ismi “Exceptional” olan dizi farkındalık yaratan senaryosu ile Fransa’da 2022 MIPCOM Cannes Diversify TV Ödülü’ne layık görüldü.

donenceden yepyeni bir tanitim daha bizimkiler kalici ama ben ilk firsatta geri donecegim 3 FTEeh2Vq

Başrollerinde Sümeyye Aydoğan ve Caner Topçu’nun yer aldığı Dönence’de Emre Kınay, Atakan Hoşgören, Didem İnselel, Ogün Kaptanoğlu, Dava Hilal Çiftçi, Ahmet Varlı, Doğan Karakaş, Nazlı Çetin, Şebnem Doğruer, Alara Bozbey, Mesut Yılmaz, Edanur Gülbudak, Muammer Tali, Umut Kaya, Berfin Ant üzere başarılı isimler yer alıyor.

donenceden yepyeni bir tanitim daha bizimkiler kalici ama ben ilk firsatta geri donecegim 4 4MJK3tvN

Herkesin içini ısıtacak sıcacık öyküsü ile Dönence 4 Temmuz Salı akşamı Kanal D’de…

 

Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın