Efsane Kripto Analisti, Yatırım Yapacağı 4 Coin Açıkladı!

Merhabalar,

Popüler bir kripto para traderı ve analisti olan Michael van de Poppe, bir açıklamada, kripto paralara 1.000 dolar yatırım yapacağını ve milyarder Balaji Srinivasan tarafından “Bitcoin seçimi” olarak da isimlendirilen 2024 ABD Başkanlık Seçimlerinin sonuna kadar nasıl azamî yarar elde edeceğini anlattı.

Kripto para analisti hangi altcoinlere yatırım yapacağını açıkladı

Van de Poppe 300 dolar Bitcoin’e, 300 dolar Ethereum’a yatırım yapacağını öne sürdü. Ayrıyeten Chainlink’te 150 dolar ve Cosmos’ta 250 dolarlık yatırım yapacağını söyledi. Analist, Bitcoin’in 10 yıllık bir müddet içinde 400.000 ila 450.000 dolar ortasında bir pahaya ulaşmasını bekliyor. Analist, “Kripto piyasasının mevcut pahasının 1 trilyon dolar olduğu düşünüldüğünde, 10 ila 15 kat büyüme hala mümkün. Bu da Bitcoin’in bedelinin 50 bin dolardan 400 bin ila 450 bin dolar ortasında bir yere çıkabileceğini gösteriyor” dedi. Chainlink tercihi sorulduğunda Van de Poppe şu açıklamayı yaptı:

Tüm kripto ekosistemine baktığınızda Ethereum’un aslında pek çok testten geçtiğini görürsünüz. Ve şayet merkezi olmayan bir finans dünyası yaratmak istiyorsanız, dataya gereksiniminiz var. İşte bu yüzden size bilgi sağlamak için oracle’lara gereksiniminiz var.

efsane kripto analisti yatirim yapacagi 4 coin acikladi 0 Fvble3VU

Van de Poppe’a nazaran Chainlink, piyasadaki en büyük oracle ağı olarak “değerleme konusunda direkt bir bahis sunuyor.” Cosmos seçimiyle ilgili olarak van de Poppe, Ethereum’un bir rakibi olduğunu ve birebir vakitte SDK tahliliyle sıfır katman olduğunu söyledi. Van de Poppe, çeşitlendirilmiş bir yatırım portföyünün kıymetine inandığını söyledi.

Risk idaresi planı kritik

Sıkıcı ve dalgalı bir piyasada, yatırımcıların stratejilerini ayarlamaları gerekir. Sağlam bir risk idaresi planına sahip olmak, çeşitlendirmek ve tek bir süreçte her şeyi yapmaktan kaçınmak önemlidir” dedi ve aşağıdakileri ekledi:

Daha küçük vakit dilimlerinde fırsatlar arayın ve güzel kurulumların ortaya çıkması için sabırlı olun. Disiplinli kalmak ve kararları zorlamamak değerlidir. Yavaş bir piyasada bile para kazanmak için hala fırsatlar var.

efsane kripto analisti yatirim yapacagi 4 coin acikladi 1 2vC8IVbh

BTC yazım sırasında son 24 saatte yüzde 0,14 düşüşle 24.800 dolardan süreç görüyordu. Deneyimli analist van de Poppe, Bitcoin ve öbür kripto para ünitelerindeki başarılı varsayımlarıyla tanınıyor.

Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın