Finans Devi, Bu Altcoin ile Anlaştı! Dev Balinalar Aldı!

Merhabalar,

Japonya’nın önde gelen finansal hizmetler devlerinden SBI Group, kripto varlık platformu SBI VC Trade aracılığıyla Shiba Inu (SHIB) ticaretine başlamayı planladığını duyurdu. Bu ortada, SHIB, Ethereum ve stablecoin’ler hariç 100 ETH balinası ortasında en çok tutulan altcoin.

Japonya’nın önde gelen finans devi SHIB’i listesine ekliyor

Finans devi SBI Group, bugün kripto ticaretine girişiyle ilgili heyecan verici bir duyuru yaptı. Kümenin kripto varlık borsası işinden sorumlu iştiraki SBI VC Trade, 28 Haziran’dan itibaren Shiba Inu (SHIB) için alım satım hizmetleri sunacağını açıkladı.

https://twitter.com/sbivc_official/status/1673955480211947521

Öncelikli olarak müşteri memnuniyetini artıran kapsamlı hizmetler sunmaya odaklanan SBI VC Trade, artan kripto talebini karşılamayı hedefliyor. Şirket, Shiba Inu’nun yanı sıra Dai (DAI) ve Cosmos’u (ATOM) da dahil ederek desteklenen toplam dijital varlık sayısını 20’ye çıkardı. Firma, satış, birikim teklifleri ve borç verme hizmetleri dahil olmak üzere çeşitli hizmetler vermeyi amaçlıyor. Ayrıyeten SBI VC Trade, şirket tarafından belirlenen makul bir eşiği aşan dijital varlıkların depolanması için özel trade seçenekleri sunacak.

SBI VC Trade, Shiba Inu’yu Dogecoin’den esinlenen Ethereum tabanlı bir dijital para ünitesi olarak tanıdı. Basın açıklamasında, SHIB değerli bir takipçi kitlesi olduğunu belirtti. Ayrıyeten, global olarak önde gelen kripto varlıklarından biri haline geldiğini vurguladı. SBI VC Trade, Shiba Inu için makul ticaret detaylarını özetledi. SHIB için alım satım ünitesi 1.000 token olarak belirlendi ve en az buyruk ölçüsü da tıpkı kıymete ayarlandı. Yatırımcıların SHIB için azamî 5.000.000.000 ölçüye kadar buyruk vermeleri mümkün. Emirlerde tik boyutu 0,000001 olacak.

finans devi bu altcoin ile anlasti dev balinalar aldi 0 EtBuXBj1

Altcoin projesi Japonya’da ehemmiyetini artırıyor

SBI Group, altcoini platformuna ekleyerek SHIB’nin piyasadaki artan ehemmiyetini ve potansiyelini kabul ettiğini gösteriyor. SBI VC Trade, SHIB üzere varlıkları dahil ederek müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyor. Bu gelişme, Shiba Inu topluluk önderi Shytoshi Kusama’nın yerini Niseko, Japonya olarak değiştirdiğinin ortaya çıkmasından yaklaşık bir ay sonra gerçekleşti. Bu hareket, destekçiler ortasında spekülasyonları da neden oldu.

SBI VC Trade dayanağı, SHIB’in Japonya’da değerli bir varlık olarak pozisyonuna daha da güç kattı. Bilhassa, Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, OKCoin Japan ve BitFlyer dahil olmak üzere Japonya merkezli birkaç borsa da SHIB’yi listesine ekledi. BitPoint, varlığı listeleyen birinci büyük Japon borsası oldu.

Dev ETH balinaları 600 milyon dolar bedelinde SHIB tutuyor

WhaleStats bilgileri, birinci 100 ETH Balinasının cüzdanlarında 601.204.724 dolar (601,20 milyon dolar) bedelinde 49.621.465.093.470 (49,62 trilyon) SHIB tuttuğunu ortaya koyuyor. Bu da SHIB’yi Ethereum, USD Coin (USDC) ve Tether’in (USDT) akabinde bu yüksek profilli yatırımcılar ortasında en çok tutulan dördüncü altcoin haline getiriyor.

finans devi bu altcoin ile anlasti dev balinalar aldi 1 TC9tmF3s

Ethereum, şu anda 3.126.300 (3,12 milyon) ETH’ye sahip oldukları için birinci 100 ETH balinası ortasında inkar edilemez bir favori olmaya devam ediyor. Mevcut piyasa fiyatlarına nazaran bu Ethereum zulası 5.134.518.100 dolar (5,13 milyar dolar) pahasında. Ethereum aslan hissesine sahip olsa da, bu büyük ETH balinaları portföylerini başka kripto para ünitelerine yaptıkları değerli yatırımlarla çeşitlendiriyorlar. USD Coin, yaklaşık 789.051.954 dolar (789,05 milyon dolar) kıymetindeki 788.814.570 (788 milyon) USDC tokenlık toplu cüzdan bakiyesi ile bu en düzgün yatırımcıların dikkatini çekiyor. Tether, 706.901.668 dolar (706,90 milyon dolar) kıymetinde 706.994.142 (706,99 milyon dolar) token tutan birinci 100 ETH balinası ile yakından takip ediyor.

Balinaların SHIB’ye olan ilgisi, SHIB baş geliştiricisi Shytoshi Kusama’nın son blog yazısında çok beklenen Shibarium Mainnet’i başlatmaya yönelik son adımı açıklamasının akabinde tekrar canlandı. Kusama, Shiba Inu takımının Shibarium Mainnet’in piyasaya sürülmesiyle birlikte “Worldpaper” ile ortaya çıkacağını belirtti. Shiba Inu’nun Worldpapeının, başka ögelerin yanı sıra SHIB, BONE, LEASH TREAT ve Shi üzere tokenler de dahil olmak üzere Shiba Inu ekosisteminin çeşitli taraflarını kapsayan kapsamlı bir doküman olduğu bildiriliyor. Bu kapsamlı kaynak, Shiba Inu ekosistemindeki bu tokenlerin fonksiyonelliği ve potansiyeli hakkında derinlemesine bilgi sağlamayı amaçlıyor.


Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın