Karısı kızmasın diye telefonunu elinden bıraktı, ünlü modeli görmemek için başını öne eğmeye çalıştı

Merhabalar,

Gösteri dünyasının en ünlü çiftlerinden David ve Victoria Beckham, moda denildiğinde de akla birinci gelen isimlerden. Victoria Beckham esasen David Beckham’la evlendiğinden ve şarkıcılığı bıraktığından beri gönlünü büsbütün modaya kaptırmış durumda ve dizaynları büyük ilgi topluyor. İkisi de birer tarz ikonu olarak kabul edilen David ve Victoria, dünyanın dört bir yanındaki defilelerin de en beğenilen konukları ortasında yer alıyorlar.

karisi kizmasin diye telefonunu elinden birakti unlu modeli gormemek icin basini one egmeye calisti DG9ZlR6H

David ve Victoria Beckham çifti dünkü defilenin en ilgi çeken konukları oldular

Fransa’nın en büyük kültür hazinelerinden biri olan ve bir vakitler hükümdarların ve kraliçelerin konakladığı Versay Sarayı, artık bir kültür sanat merkezi ve ülkede düzenlenen kıymetli aktifliklerin de baş adresi. Dün, bu harika yapının bahçesinde düzenlenen Jacquemus modaevinin Paris Moda Haftası kapsamındaki defilesi dünya yıldızlarını ve podyumların en beğenilen modellerini ağırladı.

karisi kizmasin diye telefonunu elinden birakti unlu modeli gormemek icin basini one egmeye calisti JO36VGrQ

Çift defileye kayıkla geldi: Victoria Beckham kocasının koluna sarılıp daima olarak onu “sahiplendi”, David Beckham da elini eşinin kalçasına koyarak bu jesti karşılıksız bırakmadı

Monica Bellucci, Eva Longoria, Adele Exarchopoulos üzere dünyanın önde gelen aktrislerini ağırlayan defilenin ağır toplarıysa David ve Victoria Beckham çifti oldu. Büyük Kanal’ın kıyısında yer alan Versay’a bir kayıkla adeta çıkartma yapan Beckham çifti defilede bulunan tüm ünlülerden rol çaldı.

karisi kizmasin diye telefonunu elinden birakti unlu modeli gormemek icin basini one egmeye calisti jVjfDehh

Defilenin en beğenilen modelleri Gigi Hadid ve Kendall Jenner oldu

Her daim şıklıklarıyla beğeni toplayan Beckham’lar tekrar giydikleriyle, güneşten korunmak için taşıdıkları şemsiyeyle, havalı güneş gözlükleriyle herkesin ilgi odağı oldular. Defilede birçok ünlü model vazife yaptı. Fakat en büyük ilgiliyi Gigi Hadid, Kendall Jenner, Emily Ratajkowski ve Fransız model Tina Kunakey çekti.

karisi kizmasin diye telefonunu elinden birakti unlu modeli gormemek icin basini one egmeye calisti ONYZr53C

Beckham’lar defile boyunca podyumda yürüyen modellerin fotoraflarını çektiler… Lakin Gigi Hadid ufukta görününce David Beckham çabucak telefonunu elinden bıraktı hatta Gigi Hadid’e bakmamaya çalıştı

Jacquemus’nun beyaz yüklü seksi dizaynlarını taşıyan isimler adeta görenlerin yüreğini hoplattı. David ve Victoria Beckham çifti de kanaldan geldikleri defileyi tekrar suyun kenarında çimlere yayılarak izledi. İkisi de defile boyunca bol bol fotoğraf çekti. Lakin bu müddet boyunca David Beckham’ın öbür bütün modellerin fotoğraflarını çekerken tek bir ismi fotoğraflamaması dikkatlerden kaçmadı.

karisi kizmasin diye telefonunu elinden birakti unlu modeli gormemek icin basini one egmeye calisti zvRueL9a

Gigi ve Bella Hadid, Victoria Beckham’ın geçen yılki Paris Moda Haftası defilesinde podyuma çıkmıştı: Hadid kardeşler Beckham’larla arkadaş lakin bu durum Victoria Beckham’ın kocasını kıskanmasına pürüz olmuyor

David Beckham, defilede yürüyen seksi modelleri izlerken ve fotoğraflarken epeyce rahat görünüyordu. Lakin podyumda Gigi Hadid belirdiğinde ünlü futbolcu bir anda telefonunu elinden bıraktı hatta bakışlarını yere indirmeye bile çalıştı. Bu davranış David Beckham’ın kıskançlığıyla tanınan karısı Victoria’dan çekindiğine yoruldu.

karisi kizmasin diye telefonunu elinden birakti unlu modeli gormemek icin basini one egmeye calisti W88W4HMF

Modacı Simon Porte Jacquemus, defilenin teması için Prenses Diana’dan esinlendiğini söyledi

Aslında çift hem Gigi Hadid’le hem de kız kardeşi Bella Hadid’le düzgün arkadaş. Hatta Hadid kardeşler Victoria Beckham’ın geçen yıl Paris Moda Haftası kapsamında düzenlenen defilesinin de baş modelleri olarak vazife yapmıştı. Çiftin Hadid kardeşlerle özel hayatlarında da bir ortaya geldikleri biliniyor.

Ancak David Beckham daha evvel bu buluşmaların kimilerinde Hadid kardeşlere fazlaca dikkatli, tahminen de çapıkın çapkın diye nitelendirilebilecek stilde bakışlar atmış; bu anlar hem Victoria Beckham’ın dikkatinden kaçmamış hem de paparazziler tarafından fotoğraflanarak manşetlere taşınmıştı.

karisi kizmasin diye telefonunu elinden birakti unlu modeli gormemek icin basini one egmeye calisti AXXpZNwE

David Beckham, karısı Victoria’ya duyduğu derin aşkla tanınsa da kimi durumlarda kendini öbür hoşluklara ziyadesiyle “kaptırdığı” için sabıkalı olduğu söyleniyor

David Beckham’ın bu mevzuda karısı Victoria tarafından adabınca “uyarıldığı” ve ondan beri de bu mevzuda dikkatli davrandığı varsayılıyor. En azından kelam konusu olan Hadid kardeşler olduğunda…

Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın