MASTERCHEF ALL STAR KADROSU: MasterChef’te kim kazandı, yedek kadroya kim girdi 2023? 19 Haziran Pazartesi MasterChef All Star birincisi!

Merhabalar,

masterchef all star kadrosu masterchefte kim kazandi yedek kadroya kim girdi 2023 19 haziran MVbB7ipN

MasterChef All Star takımı şekillenmeye başladı. TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef All Star’da 2018 2019 yılı yarışmacıları, yedek takıma seçilebilmek için gayret verdi. Mutfakta kıran kırana müsabakanın yaşandığı gecede, ana takım hayali kuran yedek yarışmacı adayları iki etaplı etapta bir defa daha hünerlerini gösterdi. Horhor kebabının yapıldığı birinci çeşitte yedeklere Hakan seçilirken, yaratıcılık çeşidinde ise kazanan Faruk Batuhan ve Mustafa oldu.

masterchef all star kadrosu masterchefte kim kazandi yedek kadroya kim girdi 2023 19 haziran Diu67wLF

MASTERCHEF’TE BİRİNCİ ÇEŞİTTE KİM KAZANDI?

Ana takım yarışmacı seçimi için 2018-19 döneminde yer alan Mustafa, Onur, Bahri, Mehmet, Orhan, Faruk Batuhan, Hakan iki etaplı etapta gayret verdi. Danilo, Mehmet ve Yılmaz Şef gecenin birinci etabında yarışmacı adaylarından horhor kebabı ve frig pilavı istedi. Bu güçlü yemek için ise şefler yarışmacılara verdikleri süreyi açıkladı.

masterchef all star kadrosu masterchefte kim kazandi yedek kadroya kim girdi 2023 19 haziran 4AIMSNAN

Süre bittikten sonra şefler, hazırlanan yemeklerin tadına bakarak yaptıkları kıymetlendirme sonucunu duyurdu. Buna nazaran birinci cinste en âlâ tabağı Hakan yaptı.

masterchef all star kadrosu masterchefte kim kazandi yedek kadroya kim girdi 2023 19 haziran nbaGX9AY

MASTERCHEF YEDEK TAKIMA KİM SEÇİLDİ?

Gecenin ikinci ve son etabında ise şefler bu kez yarışmacılardan nohut ve kişniş ana eserleri ile yaratıcı tabak hazırlamalarını istedi. Müddet ise 45 dakika olarak belirlendi. İkinci etabın akabinde Mustafa, Batuhan ve Orhan son üçe kaldı.

Şeflerin yaptığı kıymetlendirme sonrası Orhan yedeklere veda etti. F. Batuhan ve Mustafa ise yedeklerden ana takıma girme talihi yakaladı.

masterchef all star kadrosu masterchefte kim kazandi yedek kadroya kim girdi 2023 19 haziran evgRGnMP

MASTERCHEF ALL STAR KADROSU

Hafta boyunca gerçekleşen eleme çeşitleri ile ana takıma giren isimler; Güzide, Suna, Eda ve Batuhan oldu.

Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın