MASTERCHEF ALL STAR YARIŞMACILARI: 27 Haziran MasterChef’te kim kazandı, ana kadroya kim girdi? Tansin, Dilara ve Görkem finali… İşte MasterChef 13. yarışmacısı olan isim!

Merhabalar,

masterchef all star yarismacilari 27 haziran masterchefte kim kazandi ana kadroya kim girdi tansin NRR7bp71

Ana takım yarışmacı elemelerine tüm süratiyle devam eden MasterChef All Star’da 13. önlüğü kazanan isim netleşti. TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef All Star’da salı akşamı yarışmacı adayları final eleme cinsinde bir kere daha karşılaştı. Şiddetli çeşidin birinci etabında kazanan yarışmacılar Dilara, Mert, Milhan, Araz, Görkem, Tahsin, oldu. Yaratıcı tabak etabında ise finale Tahsin, Görkem ve Dilara kaldı. Gecenin sonunda şeflerin kararı ile MasterChef All Star takımına Tahsin girdi. Böylelikle MasterChef All Star’ın birinci 13. yarışmacısı katılaştı. Pekala, MasterChef All Star yarışmacıları kimler? Dün gece ana takıma kim girdi? İşte, son kısımda yaşananlar.

masterchef all star yarismacilari 27 haziran masterchefte kim kazandi ana kadroya kim girdi tansin kXJ55pOR

MASTERCHEF’TE BİRİNCİ CİNSTE KİMLER KAZANDI?

Yeni dönemde All Star heyecanına devam eden MasterChef’te birinci 12 yarışmacı muhakkak olmuştu. 2021 dönemi yarışmacıları yeni haftada takıma girmek için gayretini sürdürdü. Bu etapta Mehmet, Danilo ve Murat Şef yarışmacılardan, Murat Bozok’un ”Kereviz risottolu somon confit” tabağını hazırlamalarını istedi.

masterchef all star yarismacilari 27 haziran masterchefte kim kazandi ana kadroya kim girdi tansin DU1qPtbw

Şefler bu tıpta verilen süreyi duyurdu. Şeflerin verdikleri mühlet sonunda yapılan kıymetlendirme ile çeşidi geçen isimler Dilara, Mert, Milhan, Araz, Görkem, Tahsin, oldu.

masterchef all star yarismacilari 27 haziran masterchefte kim kazandi ana kadroya kim girdi tansin dDkmRsO1

MASTERCHEF ANA TAKIMINA KİM GİRDİ?

Gecenin yaratıcılık etabında ise bu kere şefler yarışmacılardan soğan ve ay çekirdeği ile yaratıcı tabak hazırlamalarını istedi. Şefler bu tıpta da tam 45 dakika mühlet verdi.

masterchef all star yarismacilari 27 haziran masterchefte kim kazandi ana kadroya kim girdi tansin 1atF7Z8u

Süre sonunda yemeklerin tadına bakan şefler başarılı olan yarışmacıları öne çağırdı. Finale ise Tahsin, Görkem ve Dilara kaldı. Şeflerin kararı ile MasterChef All Star takımına giren 13. yarışmacı Tahsin oldu.

masterchef all star yarismacilari 27 haziran masterchefte kim kazandi ana kadroya kim girdi tansin

MASTERCHEF ALL STAR YARIŞMACILARI

Geçtiğimiz iki hafta boyunca ana takım elemeleri yapılan MasterChef’te birinci 13 yarışmacı belirli oldu. Bu isimler; Güzide, Suna, Eda, Batuhan, Rıfat, Sefa, Tanya, Esra, Eray, Berker, Sergen, Burcu ve son olarak Tahsin oldu.

masterchef all star yarismacilari 27 haziran masterchefte kim kazandi ana kadroya kim girdi tansin 6OUVZUwU

https://twitter.com/TvMasterchef/status/1673804439864631297


Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın