Meclis Lokantası’nın fiyatları gündem oldu!

Merhabalar,

Meclis Lokantası’nın fiyat politikası sık sık gündeme gelmektedir. Güncel fiyatlar hakkında net bilgi sahibi olamayan birçok kişi, zaman zaman sosyal medyada paylaşılan görsellerle Meclis Lokantası’nın fiyatları hakkında konuşmaya başlıyor. Son olarak sosyal medyada hızla yayılan bir fotoğraf, bu konuyu tekrar gündeme taşıdı.

 

Fotoğrafta, Meclis Lokantası’nda sunulan bir yemek masası görülüyor ve yemeklerle ilgili yorumlar ile fiyatlar fotoğrafın üzerinde paylaşılmış. Fotoğrafta sunulan yemek, Ankara döneri, salata, pilav ve İspir fasulyesi içeriyor. Ankara dönerinin lezzetli olduğuna dair bir not bulunuyor ve yemeğin fiyatı 76 TL olarak belirtiliyor. Pilav için ise ‘hüsran’ ifadesi kullanılmış ve fiyatı 7.5 TL olarak yazılmış. İspir fasulyesi için ise ‘güzel’ ve ‘hafif’ yorumları yapılmış ve yemeğin fiyatı 38 TL olarak belirtilmiş. Salatanın fiyatı ise 7.5 TL olarak gösterilmiş.

 

Sosyal medyada paylaşılan bu fotoğraf, birçok kişi tarafından ilgi çekti ve çeşitli yorumlar yapıldı. Meclis Lokantası’nın fiyatlarına dair kamuoyu görüşleri böylelikle bir kez daha tartışma konusu haline geldi.

 

 


Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın