Önceki Birçok Tahmini Çıkan 3 Analistin Bitcoin Hedefleri!

Merhabalar,

Kasım 2022’de Bitcoin fiyatının tabanda olduğunu hakikat bir formda bildiren analistler, son toparlanmanın akabinde kestirimlerini güncelliyor.

DonAlt, Bitcoin için kısa vadede 32.000 dolara işaret etti

İsabetli Bitcoin tahminleriyle ünlenen kripto analisti DonAlt, BTC fiyatının önümüzdeki günlerde 2023’ün en yüksek düzeyi 31.000 doları aşabileceğini söyledi. Teknik analist, önder kriptonun muhtemelen bir “kararsızlık bölgesinden” çıkıp 32.000 doların üzerine çıkacağını görüyor. Yakın tarihli Youtube yayınında yer verdiği açıklamalara nazaran:

Haftalık dirençteyiz, lakin bunu daha evvel milyonlarca sefer test ettik. Artık, temelde [32.000 doların altındaki] kırılma düzeyi ortasında süreç yapıyoruz ve bunu aylar ve aylar evvel ‘kararsızlık bölgesi’ olarak isimlendirdim. Bununla nasıl çaba ettiğimizi görebilirsiniz. Fakat artık bir katalizörümüz olduğuna nazaran, sanırım onu ​​kırabiliriz. Sonra 32.000 doların üzerine çıkabiliriz.

onceki bircok tahmini cikan 3 analistin bitcoin hedefleri 0 EJwp9hhz

Analiste nazaran, BTC rallisini tetikleyen ana katalizör, BlackRock’un bir spot Bitcoin ETF için müracaatta bulunmasıydı. Kriptokoin.com olarak BlackRock’un piyasadaki son ralliyi nasıl tetiklediği hakkında Santiment tahlillerine bu yazıda yer verdik.

Dave the Wave, Bitcoin fiyatı için %420’lik şaşırtan bir kestirim yaptı

Bir öbür kripto analisti Dave the Wave, Bitcoin’in mevcut fiyat bölgesinden %420’den fazla yükselebileceğini söylüyor. Analist, Bitcoin’in tabanı büyük olasılıkla çoktan bulduğunu belirtti. Artık, asıl sorunun BTC’nin ne kadar yüksek çalışabileceği olduğunu söylüyor.

Teknik analist, 2025 yılına kadar 157.512 dolarlık bir BTC fiyatı öngören grafiğini sunuyor. İddiası, Fibonacci uzatma düzeylerini göz arkası etmeyi amaçlayan logaritmik büyüme eğrisine dayandırıyor.

onceki bircok tahmini cikan 3 analistin bitcoin hedefleri 1 2VeCNlEG

Dave the Wave’e nazaran BTC, 2016’daki çok yıllı bir Bitcoin boğa koşusuna yol açan fiyat modeline benzeri halde 27.042 dolar, .382 Fibonacci geri çekilme düzeyinde tabana vurdu.

onceki bircok tahmini cikan 3 analistin bitcoin hedefleri 2 eup3dL3W

Mayıs ayında analist, Bitcoin için güçlü dayanak düzeylerinin 22.000 ila 26.000 dolar ortasında olduğunu söylemişti. Bu ayın başlarında, BTC yaklaşık 25.000 dolardan süreç görürken çok temkinli olunmaması konusunda uyardı.

Michaël van de Poppe, BTC.D grafiğine göz atıyor

Bitcoin dominans grafiğine göz atan son analist Van de Poppe, yakında altcoinler için düzgün olan bir konsolidasyon noktasına ulaşacağını söylüyor.

Analizlerinde, “Bitcoin dominansı bir sonraki direnç noktasına yaklaşırken, Bitcoin de bir sonraki direnç noktasına ulaşıyor. Muhtemelen Bitcoin konsolide olmaya başlayacak. Bu nedenle altcoin’lerin bir ölçü rahatlama periyodu yaklaşıyor ve sürat kazanabilir” diye yazdı.

onceki bircok tahmini cikan 3 analistin bitcoin hedefleri 3 OqpcMbHH

BTC’deki güçlü rallinin akabinde Poppe, başkan kriptonun yakın vakitte bir konsolidasyon noktasına ulaşmasını bekliyor. Ayrıyeten, 200 haftalık hareketli ortalaması ile olan alakasına dayanarak, 40.000 dolara kadar yükselmesini bekliyor.

“38.000-42.000 dolara gerçek yükselmesini bekliyorum”

Analizlerinin son kısmında Poppe, Bitcoin’in mevcut düzeylerden %10 civarında yükseleceği şu senaryoyu paylaştı:

Büyük olasılıkla, bu, Bitcoin’deki bu döngüdeki birinci gerçek dürtü. Bu sayede 200 Haftalık MA ve EMA dayanak olarak tutuluyor ve büyük bir sıçrama + kurumsal ilgi oluştu. 38.000-42.000 dolara hakikat devam bekliyorum.

onceki bircok tahmini cikan 3 analistin bitcoin hedefleri 4 uRZzhdmI

Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın