Türklerin Bolca Aldığı Altcoin Çarpıcı Ortaklık Duyurdu!

Merhabalar,

Warner Music’ten önde gelen bir altcoin projesiyle ses getiren bir iştirak haberi geldi. Bu kapsamda ortaklar, program, müzik ve Blockchain’in kesiştiği noktada çalışan altcoin projelerine finansman, pazarlama dayanağı ve öbür kaynaklara erişim imkanı sağlayacak.

Bu altcoin projesi Warner Music ile işbirliği yapıyor

Warner Music Group, Blockchain temelli teşebbüslere daha fazla değer veriyor. Bu doğrultuda Warner Music, Polygon Labs ile bir paydaşlık kurdu. Çarşamba günü yaptığı açıklamada Warner Music, Polygon Blockchain üzerinde inşa edilen merkezi olmayan müzikle ilgili uygulamaları ve projeleri desteklemeyi amaçlayan yeni bir müzik hızlandırıcı programı oluşturduğunu duyurdu.

Program bilhassa müzik ve Blockchain’in kesiştiği noktada faaliyet gösteren projeleri arayacak. Warner ve Polygon’un öncelikleri ortasında, müziğin merkezi olmayan dağıtımı için yeni düzenekler yaratmaya çalışan şirketler, sanatçı-hayran topluluklarını teşvik etmeye odaklananlar, on-chain biletleme tahlilleri geliştirenler ve müzikle ilgili koleksiyon eserlerini araştıranların yer alacak. Bu alanlardaki başarılı projeler ülkü olarak Polygon Blockchain’de faaliyet gösterecek.

turklerin bolca aldigi altcoin carpici ortaklik duyurdu 0 DSPi9ZMA

Projeler, Warner Music ve Polygon Labs’dan takviye alacak

Program, müracaatları daima olarak kabul edecek. Programa kabul edilen projeler hem Warner Music hem de Polygon Labs tarafından finanse edilecek. Her iki kuruluşun ağlarına mentorluk, stratejik danışmanlık ve pazarlama ve tanıtım yardımı biçiminde erişim sağlayacak. Warner Music’in Dijital Baş Sorumlusu ve İş Geliştirmeden Sorumlu Lider Yardımcısı Oana Ruxandra iştirake ait bir açıklama yaptı. Bu bağlamda Ruxandra, şunları söyledi:

WMG, sanatkarlarının ve kelam muharrirlerinin bu yeni müzik yaratma ve tüketim çağında topluluklarını oluşturmalarını, etkinleştirmelerini, etkileşime geçmelerini ve bunlardan para kazanmalarını sağlamaya odaklandı.

turklerin bolca aldigi altcoin carpici ortaklik duyurdu 1 cLIrUH4c

Warner Music, çok sayıda Blockchain şirketiyle çalışıyor

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, geçtiğimiz iki yıl boyunca Warner Music, NFT pazar yeri OpenSea, Polygon tabanlı NFT müzik platformu LGND Music ve metaverse platformu The Sandbox da dahil olmak üzere çok sayıda Blockchain lokal şirketiyle agresif bir halde iştirakler ve pilot programlar yürüttü.

Ademi merkeziyetçiliğe ve öbür son teknolojilere ağır bir ilgi var. Bu ilgi, YouTube’un eski işletme müdürü Robert Kyncl’in Ocak ayında şirketin yeni CEO’su olarak Warner Music’e katılmasıyla daha da pekişti. Ünlü bir teknoloji savunucusu olan Kyncl, o vakitten beri “yeni teknoloji girişimlerinin” Warner Music’in geleceğinin merkezinde yer alacağını vurguladı. Bu ortada, Mart ayında şirket 270 çalışanını işten çıkardı. Bununla birlikte, Web3 ve yapay zeka teşebbüsleriyle ilgili tüm roller korudu.

Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın