Kuzey Yıldızı dizisinden sonra Vermem Seni Ellere de aynı seyir keyfini izleyiciye sunuyor!

Merhabalar,

CsaHaber.com/Detay – Ellerimi bırakmam, sıcak bir günde serinletici etkisi olan bir drama bu! Birçok izleyici henüz projenin başlangıç ​​aşamasındayken, 2019-2021 yılları arasında 2 sezon yayınlanan ve 64 bölüm ekranlarda kalan Polaris dizisini hatırladıklarını belirten yorumlar paylaştılar.

Hepimizin bildiği gibi zıtlıklarla dolu iki karakterin aşkını konu alan “Polaris” projesi de Karadeniz bölgesinde çekilmiştir. Başrollerinde Aslıhan Güner ve İsmail Demirci’nin yer aldığı “Kuzey Yıldızı” unutulmaz projelerden biridir.

ATV dizisi “Bana Ellere Verme”nin üçüncü bölümü de yayınlandı. Başrollerini Emre Bey ve Booth Mehlar’ın paylaştığı oyun, tezatlarla dolu iki karakterin aşka adım adım uzanan hikâyesini anlatıyor. Karadeniz bölgesinin güzelliklerini de gözler önüne seren dizinin çekimleri Ordu’da devam etti.

Zelis ve Muhammed karakterlerinin hikayesi Pazar akşamı izleyenleri etkilemeye başladı. Dizideki Mehmet ve Zeliş karakterlerinin zıtlığına ve eğlencesine hayran kalan dizinin hayranları, Vermem Seni Ellere’nin projesinde her yeni bölümü merakla bekliyor.

Birçok izleyici şovu sevdiklerini ve Pazar akşamı yayınlanmasını dört gözle beklediklerini söyledi. Yaz sıcağında eşyanın serinletici etkisinden bahseden serinin hayranları da var.

“Vermem Seni Ellere” sosyal medya ortamında oldukça olumlu eleştiriler almış ve sevilen dizi “Kuzey Yıldızı” ile bir noktada kıyaslanmıştır.

Polaris serisinden sonra seyirciye aynı zevki yaşatmayacağım!  9

Bir hayran şöyle dedi: “Bu harika bir dizi. Hikaye ve oyuncular kelimelerle anlatılamaz. Polaris’i izlemekten aldığım kadar bu diziden de zevk alıyorum.”

Seyirciler de başrol oyuncuları Emre Bey ve Booth Mehlar’ın çok başarılı bir TV çifti olduğunu düşünüyor ve bu projenin uzun sürmesini de umuyor.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın