Nesrin Cavadzade’nin videosu eşi hamile olan Bora Akkaş’ı çok üzdü: Eşimden özür dilerim

Merhabalar,

Nesrin Cavadzade dün Üç Kuruş dizisindeki rol arkadaşlarıyla eğlence ortamında çekilen bir videoyu paylaşarak Uraz Kaygılaroğlu‘nun 36. gününü kutlamıştı. Videoda Cavadzade’nin göğsüne para takan Bora Akkaş, gelen yorumlar ve hamile eşi Oben Akkaş‘ın yaşanan duruma üzülmesi üzerine yazılı bir açıklama yaptı.

“Nesrin, Uraz’ın doğum günü için hazırladığı postta yer alan geçen sene çekilmiş o video çok saçma ve talihsiz olmuş… Neden bu video bilmiyorum. Halim ve tavrımdan ya da videonun seçili bölümünden anlaşılmıyor olabilir ama aramızdaki bir şakaydı.

Yoksa Nesrin’e para takmak benim ne haddime… Videonun çekildiği tarih, oturduğunuz masa arkadaşlığımız ve bu olayın başından sonunda ne olduğu görülmediği için toplum tarafından hoş karşılanmayan bir şeyi anlıyorum…

Bunun eşimin doğumuna da bu kadar yakın bir zamanda bir mesele haline gelmesinden derin bir mutsuzluk duyuyorum. Konu sadece Uraz’ın doğum günü olmalıydı. Görüntünün yarattığı bu kötü duygular için eşim Oben’den özür dilerim. Bu konu üzerinde beni yargılayan insanlara da mutsuzluğumu belirtmek isterim…”

Nesrin Cavadzadenin videosu esi hamile olan Bora Akkasi cok uzdu


Post Views: 31

Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın