Şarkıcı Alya Şahinler Kimdir? Alya Şahinler Kaç Yaşında, Nereli?

Merhabalar,

Camdaki Kız dizisinde canlandırdığı Laz Kızı rolüyle dikkatleri üzerine çeken Alya Şahinler’in hayatı merak konusu oldu. Peki Şarkıcı Alya Şahinler kimdir, Alya Şahinler nerelidir, Alya Şahinler’in hayatı, biyografisi, Alya Şahinler kaç yaşında, Alya Şahinler’in boyu kaç, kilosu kaç? İşte Alya Şahinler ile ilgili merak edilen detaylar.

Aslen Slovenyalı olan Alya Şahinler, 13 Temmuz 1990’da Şişli’de doğdu.

Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuarı bölümünden mezun oldu ve Rising Star adlı şarkı yarışmasıyla tanınmaya başladı. Klasik Müzik alanında da flüt eğitimi alan Alya Şahinler, Avrupa’da birçok dereceler elde ettikten sonra Türkiye’ye döndü. 2 yıl opera eğitimi aldı. Bir süre sesinde sorun yaşadı ve Amerika’ya gitti. Amerika’da İngilizce eğitimi aldı, bir yandan da dikkatini çeken ve etkisinde kaldığı Los Angeles Film Academy’de ses mühendisliği ve müzik prodüksiyonu bursu alarak kendini geliştirdi.

2019 Galatasaray Şampiyonluk Marşı ve “Kupalara Layıksın” marşıyla ün kazanan Alya, aynı yıl “Gücün Varsa” single’ını çıkardı. Camdaki Kız dizisinde Laz Kızı karakterini canlandırmıştır.

Şarkıcı Alya Şahinler kimdir, Alya Şahinler nerelidir, Alya Şahinler'in hayatı, biyografisi, Alya Şahinler kaç yaşında, Alya Şahinler'in boyu kaç, kilosu kaç?

Alya Şahinler’in Boyu ve Kilosu Nedir?

Alya Şahinler 1.67 metre boyunda ve 55 kilodur.

Alya Şahinler’in Burcu Ne?

Alya Şahinler, Yengeç burcudur.

Alya Şahinler ile ilgili hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, https://csahaber.com Sayfamızda merak ettiğiniz diğer kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın