Usta Analistlerden, Kritik Bitcoin Tahminleri!

Merhabalar,

Birden fazla kripto analisti, Bitcoin fiyatının bugün geri aldığı 25.000 dolar bölgesini tekrar kaybetmesi durumunda keskin düşüş görebileceğini söylüyor.

Pentoshi, Bitcoin 25.000 doları kaybederse %20 düşebileceğini söyledi

693.000 Twitter takipçili kripto analisti, Bitcoin’in 25.000 dolar bölgesindeki dayanağının hayli kritik olduğunu söylüyor. Aktüel tahlillerinde, bu dayanağın kırılması durumunda olacakları şu biçimde sıraladı:

EĞER bunun altındaki aralığa geri dönersek, o vakit Emsal kurulumlarda gördüğümüz üzere 19.000 – 20.000 ve 22.000 – 23.000 doları çok büyük olasılıkla göreceğiz. Yani bu, idare için bu fiyatı aşmanın güzel bir yolu. ŞAYET = O ZAMAN

https://twitter.com/Pentosh1/status/1669536084517158912

Pentoshi’ye nazaran Bitcoin, bir sonraki düşüşü katalize edecek bir dizi karşıt rüzgarla karşı karşıya. Bunlardan biri, ABD Adalet Bakanlığı’nın (DOJ) kripto borsası Binance’i açacağı yeni dava olacak. Kriptokoin.com olarak aktardığımız, Binance-SEC davasından son gelişmelere bu yazıdan göz atabilirsiniz.

DonAlt, Bitcoin fiyatının tabanı bulmaya yakın olduğunu söylüyor

Bir başka tanınan kripto analisti DonAlt, Bitcoin’in kilit dayanak düzeyini tam olarak belirlemeden evvel bir ölçü daha düşebileceğini öngördü. Teknik analist, ayıların BTC fiyatını %20’e kadar aşağıya çekebileceğini söylüyor. Analistlerine nazaran:

Genelde düşündüğüm şey, takviyeye sürüklendiğinizde, bunun vakit açısından en düşük olabileceğini düşünüyorum, fakat bir sonraki takviyeye geçebiliriz ve bu çeşit 24.000 ila 22.000 dolar ortası alanın altındaki bir sonraki dayanak yalnızca 20.000 dolar. Yani bu ne kadar uzarsa ve biz ne kadar yavaş gidersek, bence 20.000 dolar o kadar artıyor.

usta analistlerden kritik bitcoin tahminleri 0 CTnmF9AO

DonAlt, BTC 20.000 dolara ulaşırsa memnun olacağını söz etti. Kripto analisti ayrıyeten, Bitcoin’in takviye olarak 27.400 doları geri alarak güç belirtileri gösterip gösteremeyeceğini izlediğini söylüyor:

Şu anda ya gücü görmek istiyorum ve bu en düzgün günlük vakit diliminde görülecek, bu da temelde yalnızca 27.400 doların üzerine çıkmak manasına gelir. Bence bu âlâ bir güç ölçümü. Zira şu anda tepeye götüren konsolidasyonun altında süreç yapıyoruz ve benim için bir çeşit harekete geçmek yahut yalnızca aşağı inmek için üstten süreç yapmak istiyorum, ya/ya da benim için uygun.

Arthur Hayes, sıradaki ralliyi ateşleyecek katalizörü belirledi

BitMEX Kurucusu ve piyasa analisti Arthur Hayes, bir boğa döngüsünü tetikleyebilecek senaryoyu ayrıntılandırdı. Yeni bir blog gönderisinde, bilhassa Çin’in çok yakında vatandaşlarının kriptoya yatırım yapmasına müsaade verebileceğini söylüyor. Hayes, bununla birlikte ABD’deki artan düzenleyici baskıya dikkat çekti. Usta tahminciye nazaran, Çinli yatırımcıların iştiraki kripto piyasasında bir ralliyi tetikleyecek.

https://twitter.com/CryptoHayes/status/1669479905850163205

Mark Cuban, yalnızca bir kazananın olacağını söyledi

Ünlü milyarder yatırımcı Mark Cuban, kripto paraların büyük çoğunluğunun iflas edeceğini düşünüyor. Sağ kalanların bilhassa akıllı mukavele özelliği taşıyan altyapılar olacağını kestirim ediyor. Son olarak, mevzu hakkında Twitter’dan paylaştığı detaylı tahlillerinde şunlara yer veriyor:

Akıllı mukaveleler yaklaşık altı yaşında. Tahminen isim hakikat değil, fakat yardımcı program geçerli. Blockchain şirketlerinin %90’ı iflas edecek. Altcoin’lerin %99’u iflas edecek. Tıpkı eski internet şirketlerinin %99’unun yaptığı üzere. [Geniş lisan modellerinden] yararlanan başlangıç ​​şirketlerinin %99’u ortadan kalkacak.

https://twitter.com/mcuban/status/1669335000880414722


Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın