Bu Altcoin Sıçradı! Yatırımcıları Geri Dönebilir

Merhabalar,

Fantom fiyatı, öbür altcoin’lere kıyasla nispeten daha süratli bir toparlanma gördü. Kripto analisti Aaryamann Shrivastava’ya nazaran FTM yatırımcıları, 1,08 milyar FTM’yi tekrar kârlı hale getirecek olan 0,43 dolarlık bir talep duvarıyla karşı karşıya. Analist bu durumun, yatırımcıların ilgisini tekrar canlandıracağını söylüyor. Ayrıyeten analist, bu ilgi eksikliği geçen hafta yaklaşık 9 bin yatırımcıyı uzaklaştırdığını belirtiyor.

Altcoin fiyat artışının yatırımcıları geri getirmesi mümkün

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Fantom fiyatı bir haftada %15 arttı. Lakin yatırımcılar, hala Mayıs ayının en yüksek düzeylerine yükselmeyi bekliyor. Altcoin fiyatı son birkaç gündür grafiklerde yeşilde ilerliyor. Ayrıyeten, şu anda toparlanma açısından piyasadaki kripto para ünitelerinin birçoklarının önünde yer alıyor. O vakit bile, FTM sahipleri piyasadan çıkmaya karar verdikleri noktaya kadar ağır bir düşüş görünümünü sürdürüyorlar.

Fantom şu anda 0,27 dolardan süreç görüyor. Altcoin fiyatı şu anda beş ayın en düşük düzeyi olan 0,23 dolardan %15 artış gösterdi. Böylelikle, öbür dijital varlıkların birçoklarına kıyasla nispeten daha süratli bir toparlanmaya işaret ediyor. Lakin FTM bu düşüş şartlarında düzgün performans gösteriyor olsa da, yatırımcılar bunu görecek kadar sabırlı değil.

bu altcoin sicradi yatirimcilari geri donebilir 0 FSZIlHrvFTM/USD 1 günlük grafik

Yükseliş için işaretler neler?

Son birkaç gün içinde, yaklaşık 9 bin yatırımcı piyasadan çıktı. Ayrıyeten, FTM’yi elinde tutan toplam adresler şu anda 105 binden 96 bine düştü. Bu da neredeyse %9 oranında azalış manasına geliyor. Bu FTM sahipleri, gayeleri gerçeklikten uzaklaştığı için potansiyel olarak son çöküşe reaksiyon gösterdi.

bu altcoin sicradi yatirimcilari geri donebilir 1 UAH1unZjFantom toplam adresleri

Yatırımcıların birçok Fantom fiyatının 0,43 dolara geri dönmesi için can atıyor. Bu da yaklaşık 1,08 milyar FTM’nin 10 bin adres tarafından satın alındığı ortalama fiyat. Bu 291 milyon dolar pahasındaki arz, altcoin grafiklerde %50’den fazla yükselirse kârlı hale gelecek. Bununla birlikte, bu şimdilik gerçekleşmekten çok uzak.

Her ne kadar öbür bir talep duvarı 0,32 doları aşsa da, bu da 425 milyon FTM’yi 114 milyon dolar pahasında bir defa daha kârlı hale getirecek. Bunu başarmak için altcoin fiyatının sırf Haziran çöküşünü geri alması gerekiyor. Kaldı ki zati bunu yapmaya çok yakın.

bu altcoin sicradi yatirimcilari geri donebilir 2 pbUlbzaOFantom GIOM

0,32 dolarlık bir ihlal, yatırımcının ilgisini geri getirecek. Ayrıyeten, 9 bin adresin geri dönüşünü tetiklemek için kâfi olabilecek inancı yine sağlayacak. Dahası, fiyatı daha da yükselterek altcoin’i 0,43 dolara çıkaracak.

Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın